S WebSupport máš svoju doménu stále pod kontrolou

 

Dnes by som sa s vami rád podelil o aplikáciu, ktorú vytvorila firma WebSupport pre svojich klientov, aby nám ponúkla kvalitnejšie služby. 

Táto recenzia je subjektívna, takže je na každom, čo si z nej vezmete a čo nie. Neviem ako vy, ale ja v poslednej dobe stále niekde cestujem a nechce sa mi stále vláčiť so sebou notebook. Preto čo sa dá, vybavujem cez telefón a táto aplikácia mi to vie uľahčiť.

WebSupport app

Poďme sa teda bližšie pozrieť čo nám táto aplikácia ponúka. Popravde, pre mňa je najzaujímavejšia služba overovanie domén a ich zakúpenia. Funguje to veľmi jednoducho. Kliknete na overovač a zadáte si Vami požadovanú doménu. Ak je doména obsadená, vypíše Vám hneď ďalšie možné alternatívy. Napr. že voľná je doména s com príponou alebo s inými. Ak je doména voľná, ponúka sa Vám možnosť ju zakúpiť. Taktiež Vám pri tom navrhne ďalšie možné alternatívy prázdnych domén.
Najslobodnejší webhosting od WebSupport .sk

Spomeniem v krátkosti aj ďalšie služby aplikácie: Notifikácie – Upozorňujú na aktuálne upozornenia o službách. Pomoc – Na jednom mieste nájdete rôzne druhy zákazníckej podpory. (tel.číslo, email, presmerovanie na fórum a služba pre rýchlu odpoveď). Takže ak Vám niečo nie je jasné, jednoducho a rýchlo si viete zistiť presne to, čo potrebujete. Košík: nájdete tu všetky svoje zakúpene služby. Aplikácia je pre android, iOS prípadne Blackberry ak máte Snap, ale z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že aplikácia beží úplne v pohode.

The app was not found in the store. :-(
The app was not found in the store. :-(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *