Warranties – nekupuj ale reklamuj

 

Tentokrát vám prinášame aplikáciu Warranties (Záruka). Rozmýšľal som aká aplikácia by mohla byť prínosná. Ja a v podstate asi nikto nemá rád zbytočné aplikácie vo svojom telefóne. V prvom momente som mal takýto pohľad aj na túto aplikáciu. Kľudne však môžem povedať, že je celkom praktická a má svoje využitie.

Niekoľkokrát sa mi už stalo, že sa mi niečo pokazilo a prvá otázka čo mi prešla hlavou bola: “je to ešte v záruke?” Hlavne ak išlo o niečo hodnotnejšie. Boli prípady, keď som sa na hľadanie bločku vykašľal s tým, že to už určiťe nemôže byť v záruke. Či to bolo naozaj tak, sa už však teraz nedozviem.. Aplikácia Warranties od českého vývojára nám tento problém rieši a môže nám nejaké peniažky ušetriť.

Warranties aplikácia

Poďme sa teda na ňu pozrieť bližšie. 

Ako prvé čo ma na aplikácii zaujalo, je príjemná ikona. Po spustení aplikácie som mal prvý dojem taký … nijaký … žiaden farebný dizajn ako sme dnes pri aplikáciach zvyknutí. No po chvíľke sa mi zapáčilo, že táto aplikácia je maximálne jednoduchá. V ľavom hornom rohu si pluskom pridám produkt. Hneď mi dá aplikácia na výber niekoľko údajov a tie, ktoré potrebujem si vyplním (meno produktu, meno obchodu, dátum nákupu, dlžka záruky) – to sú asi tie najpodstatnejšie údaje, ktoré bežne potrebujem. Ďalej je možnosť vyplniť seriové číslo, kontaktné číslo, foto produktu a čislo zmluvy. Následne stačí jednoduché uloženie a to je všetko. Produkty sa mi zobrazia hneď na hlavnej ploche pri spusteni aplikácie.

 

Aplikácia je rýchla, jednoduchá, maximálne prehľadná a aj užitočná. Samozrejme, poriadok vo svojich bločkoch mať musíme – tento problém aplikácia nerieši a bez tohto dokladu nič nezreklamujeme. Pomocou tejto aplikácie si však viem aspoň rýchlo zistiť či sa mi vôbec oplatí doklad o kúpe hľadať. Aplikácia je na App Store zdarma, no umožňuje pridať len jeden produkt. Po zakúpení za 0,99 € Vám umožní pridať celý zoznam produktov.

Warranties
Warranties
Price: Free+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *