Výpredaj.sk pomocník s ktorým ušetríte peniaze aj čas!

 

Dnes sa s Vami chcem podeliť o zaujímavú aplikáciu, ktorá Vám môže pomôcť ušetriť nejaké to euro.

Čo Vám teda Výpredaj.sk ponúka?

Pomôže Vám ušetriť peniaze prostredníctvom výpredajov, zliav a last minute zájazdov. Ako vraví sama aplikácia :“Žiadne kupóny, ale len overené informácie o zľavách“.

 

Výpredaj.sk

 

Pozrime sa ako funguje samotná aplikácia. Hneď ako prvé na čo Vás musím upozorniť je, že aplikácia potrebuje mobilný internet/wiffi. Privíta Vás prijemné prostredie s tromi kategóriami (Novinky, Kategórie a Značky), možnosť filtrovania podľa zvoleného mesta a tiež možnosť vyhľadávania cez search.

Ku kategóriám nemám čo dodať lebo si myslím, že samotné názvy sú dosť výstižné a človek teda hneď vie, čo tam môže nájsť. Pri produkte nájdete informáciu o tom či ide o zľavu alebo o výpredaj, resp. o výške zľavy. Keď si vyberiete produkt, stačí len kliknúť. Objavia sa základne informácie o produkte a o danej firme (kontakt, web, email) a informácia dokedy platí akcia.

Takmer som zabudol na tú asi najdôležitejšiu vec – možnosť rovno vstúpiť na internetové stránky a hneď si daný produkt kúpiť.

Zhrnutie

Zo začiatku, keď som danú aplikáciu skúšal, urobila na mňa dobrý prvý dojem. Všetko bežalo ako malo. Po čase som si však uvedomil, že trochu zaostáva po obsahovej stránke a to najmä čo sa týka  (ne)aktuálnosti niektorých zliav…

+

Dizajn

Logika menu

Prehľadné základné informácie

Neaktuálnosť niektorých zľav

Málo firiem

vypredaj sk app

Autor: Jakub Weiser

www.Výpredaj.sk

The app was not found in the store. :-(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *