Automatické vypínanie tichého režimu

 

Dnes Vám pomôžem vyriešiť problém so zabúdaním vypínania tichého režimu. Poznáte tie situácie, ktoré si vyžadujú vypnutie zvukov telefónu.. a určite poznáte aj tie trápne momenty, keď Vám zrazu ten telefón začne naozaj zvoniť.., prípadne až po dlhšej dobe si uvedomíte, že ste si zvuky zabudli vypnúť (mne osobne sa to stáva popravde dosť pravidelne).

Ak teda máte rovnaký problém, aplikácia Volume Timer je práve pre Vás. Jej pomocou si totiž môžete nastaviť automatické prepnutie normálneho režimu telefónu.

Aplikácia, čo sa týka funkčnosti a dizajnu, je podľa mňa veľmi podarená. Ovládanie je intuitívne a aj keď nie je angličtina Vašou silnou stránkou, určite ju budete vedieť používať. Ako vyzerá a aké možnosti obsahuje, si môžete prezrieť na fotkách nižšie.

tichý režim automaticke vypnutie

Zhrnutie:

Podľa mňa ide o skvelú aplikáciú, ktorá Vám môže veľmi pomôcť a ešte aj spríjemniť používanie Vášho mobilu. Samozrejme aj táto aplikácia má niekoľko múch – napríklad, že je len pre Android  (celkom by sa mi hodila aj pre moje Blackberry alebo Windows phone). Taktiež možno jeden taký maličký problém by som videl ten, že pre najnovší Android je táto aplikácia zbytočná, pretože podobné nastavenia má už v základe. Rovnako by bolo super, keby aplikácia napríklad vedela zapnúť aj vibrácie.

+

Dizajn

Funkčnosť

Skvelý nápad

len Android

Autor: Jakub Weiser

Ak sa ti páči tento článok, zdieľaj ho na svojom FB, alebo ak chceš vedieť najnovšie novinky z SK/CZ aplikácií, pridaj si nás na našom FB profile. Samozrejme je to len na Vás či chcete byť stále v obraze.

The app was not found in the store. :-(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *