So ZoneCode šetríš pohodlne

 

Aj ty máš rád zľavy no nosenie všetkých vernostných kariet je pre teba nočnou morou? Potom práve pre teba je aplikácia ZoneCode, ktorá rieši práve tento problém.

 

Mnoho ľudí vernostné karty nepoužíva, pretože ich nemajú so sebou alebo už pre ne jednoducho nemajú vo svojej peňaženke miesto. Myslim si, že každý z nás je rád, keď ušetrí svoje peniaze a zároveň aj nakupuje. Preto sme vybrali túto aplikáciu ZoneCode. Vďaka ZoneCode možeš šetriť pri svojich nákupoch – či už v obchode s oblečením alebo v kaviarni či bare. Táto aplikácia je na trhu len od júla tohto roka a už má vyše 300 partnerov.

To ako ZoneCode funguje si môžeš zdarma vyskúšať stiahnutím z App Store alebo Google play. Vybraním svojho regiónu možeš jednoducho získať prehľad zaregistrovaných partnerov (predajne, kaviarne, bary,…) nachádzajúcich sa v tvojom okolí. O každom partnerovi nájdeš všetky potrebné informácie v jeho profile – napr. otváracie hodiny, recenzie a pod. Aplikácia obsahuje čiarový kód, ktorým si pri pokladni uplatíš zľavu. Rovnako sa ale ponúka možnosť zaobstarať si  kartičku, ktorá sa dá jednoduchým spôsobom zosynchronizovať s telefónom a tak už nebudeš musieť svoj telefón pustiť z ruky. Aplikácia rovnako umožňuje sledovať to, koľko si už pomocou ZoneCode ušetril.

ZoneCode app

ZoneCode však týmto nekončí. V prípravách je novinka posielania extra kupónov tvojim obľúbeným obchodom. Nebude nutné tento kupón tlačiť – stačí ho mať jednoducho v telefóne a preukázať sa  ním pri platení. Táto novinka bude zaujímavá najmä preto, že zľavové kupóny by mohli byť nositeľmi vyššej zľavy. Ďalšou novinkou od ZoneCode, bude aj možnosť využívať tieto zľavy aj v e-shopoch. To znamená, že s touto aplikáciou budeme môcť všetci ušetriť ešte viac ako doteraz.

 

Podľa môjho názoru môže byť tato aplikácia prínosom najmä tým, ktorí veľa nakupujú. Mňa osobne to potešilo najmä kvôli tomu, že všetky vernostné karty budem môcť využívať pohodlne prostredníctvom aplikácie a nebudem sa musieť prehrabávať v peňaženke a hľadať kartu z každej predajne osobitne. Aplikácia je prehľadná a jednoduchá.  Zatiaľ síce nepokrýva všetky predajne a neobsahuje tak zľavy v každom obchode, no myslím si a verím, že je to len otázka času, kedy sa ZoneChode spojí s väčšinou obľúbených obchodov a prevádzok.

 

Autor: Matúš Babjak

 

The app was not found in the store. :-(
The app was not found in the store. :-(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *