Plant Anny – Ako dodržať pitný režim?


Notice: Undefined property: stdClass::$artistName in /www/a/p/u140890/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 976

Notice: Undefined property: stdClass::$artistUrl in /www/a/p/u140890/public_html/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 977
 

To, že je nutné dodržiavať pitný režim je jasné asi každému. Zaujímavosťou však môže byť to, že dodržiavanie správneho pitného režimu zlepšuje náš metabolizmus a to kladne pôsobí na našu váhu. Aplikácia Plant Anny vám tento režim pomôže dodržiavať.

 

Bližšie o app Plant Anny

Táto aplikácia môže pripomínať starú hru Tamagoči. Rozdielom je, že sa nestaráte o zvieratko ale kvetinku. Cieľom tejto aplikácie je starostlivosťou o kvetinku dodržiavať pitný režim. V prípade, že si nechcete sledovať svoj pitný režim, táto aplikácia vás zrejme baviť nebude.

 

plant nanny apliblog.sk app

 

Všetko čo je potrebné robiť je to, že kvetinku budete polievať tým, že sa napijete. Kvetinka vám postupne rastie a ak dosiahne maximálnu veľkosť, začínate s ďalšou kvetinou, ktorú si vyberiete. Takto si môžete vybudovať postupne celú záhradu.

Aplikácia obsahuje aj históriu a spätne si môžete pozrieť ako svoj pitný režim dodržiavate. Táto aplikácia patrila v roku 2013 medzi najsťahovanejšie, pričom dosiahla viac než 1 milión stiahnutí.

 

 

Ak sa ti tento článok páčil, a dal ti nové info, zdieľaj lajkuj na Facebooku a podeľ sa o tieto informácie so svojimi kamarátmi.

 

Plant Nanny - Water Reminder
Plant Nanny - Water Reminder
Developer: Fourdesire
Price: Free
Plant Nanny
Plant Nanny
Developer: Fourdesire
Price: Free+

 

Mohlo by ťa zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *