PitChoose app – si nerozhodný?

 

Nápad, s ktorým prišla Touch4IT s.r.o. si zaslúži pochvalu hlavne u tých, ktorí trpia nerozhodnosťou. Je úplne jedno pri čom ste nerozhodný. PitChoose vám vie pomôcť veľmi jednoducho. Či už ide o rozhodovanie pri dovolenke ako napr. Dubaj vs Alcatraz, Profilovka vs Profilovka alebo Biela vs Čierna. PitChoose je novinkou v App Store od tohoto roku no dokáže zaujať už na začiatku už len tým, že je zaujímavá.   

PitChoose aplikácia nerozhodný

Budete potrebovať: 

1x Iphone   internet

2x obrázok

Malú dávku trpezlivosti (skutočne len malú)

Ako to funguje?   

Aplikáciu som sa rozhodol hneď vyskúšať. Očakával som, že bude nutné vytvoriť si nejakú tú klientelu priateľov, ktorí mi pomôžu sa rozhodnúť. Omyl! Hneď po prihlasení do aplikácie sa mi zobrazili obrázky, kde som mohol pomôcť pri rozhodovaní. Čo znamená, že aj vám pomôže rozhodnúť sa ktokoľvek.   Pri testovaní app trvalo len pár minút aby ma pri rozhodovaní prehlasovali. Túto app môžem len odporučiť. Je to skutočne zaujímavé a dobre spravená grafika tomu len dopomáha. Postupom času môžeme len očakávať zintenzívnenie pomoci pri rozhodovaní a to kvôli očakávanému nárastu uživateľov. Autor počíta s jej vylepšovaním, no uvidíme čo si užívatelia vyberú.

Autor: Matúš Babjak

Chceš mať prehľad o aplikáciach? Sleduj náš FB funpage! :)

The app was not found in the store. :-(

One thought on “PitChoose app – si nerozhodný?

  • 20. februára 2016 at 0:13
    Permalink

    K tejto aplikácii by som sa vrátil aspon formou komentu. Túto app už nejaký čas skúšam, no už pár krát sa mi potvrdilo že je dobrou pomôckou napr. aj pri podnikaní. Napríklad keď potrebujem zistiť na čo a ako ľudia reagujú. Aplikácia mi už pár krat moje rozhodnutie potvrdila že to pre čo som sa rozhodol ocenia aj ostatný. Môžem potvrdiť že táto app vie byť výborným pomocníkom. :)

     
    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *